Home » Gallery » Aktualijos » Bus likviduojama UAB „Zarasų automobilių keliai“

Bus likviduojama UAB „Zarasų automobilių keliai“

Bus likviduojama UAB „Zarasų automobilių keliai“

Trečiadienį, rugpjūčio 15 d., įmonių grupės „Panevėžio keliai“ Valdyba pritarė „Panevėžio kelių“ ir bendrovės valdomų kelių verslo įmonių grupės pertvarkos projektui, kuriame numatyta likviduoti uždarąją akcinę bendrovę (UAB) „Zarasų automobilių keliai“. Likvidavimo procesas bus pradėtas priėmus atskirą sprendimą.

„Deja, bet tendencija tokia, kad rajoniniu lygiu veikiančios kelių remonto ir priežiūros įmonės dėl nepakankamo užsakymų kiekio patiria nemažą spaudimą. Kelių remonte ir priežiūroje labai svarbu masto ekonomija, aukštas konkurencingumas, o to nepavyko pasiekti. Ypač sunkūs įmonei buvo šie metai. Siekdami apsaugoti Grupės ir kreditorių interesus, pritarėme įmonės likvidavimui. Manome, kad šioje situacijoje toks sprendimas yra būtinas. Tikiu, kad įgyvendinę pokyčių planą, „Panevėžio kelių“ grupės įmonės galės pasiūlyti ne tik konkurencingesnes paslaugas, bet ateityje taps ir ypač konkurencingu darbdaviu“, – sako „Panevėžio keliai“ valdybos narė Jurgita Jurkšaitytė.

UAB „Zarasų automobilių keliai“ per 2021 m. pirmuosius septynis mėnesius patyrė 0,2 mln. Eur nuostolio. Įmonės apyvarta siekė vos 0,21 mln. Eur, o jos turimų sutarčių vertė sudaro 0,55 mln. Eur.

Šiuo metu įmonėje dirba apie keturios dešimtys darbuotojų, pusė jų priimta sezoniniams darbams. Likviduojant įmonę, darbuotojams bus išmokėtos Darbo kodekse numatytos kompensacijos dėl darbo santykių nutraukimo.

Visos turimos UAB „Zarasų automobilių keliai“ sutartys su Užsakovais bus pabaigtos įgyvendinti. Taip pat įsipareigojimai tiekėjams ir kreditoriams bus įvykdyti. „Panevėžio kelių“ grupės įmonės ir toliau planuoja aktyviai dalyvauti Zarasų rajono skelbiamuose infrastruktūros pirkimuose.

Planuojama, kad įmonės likvidavimas bus pradėtas 2021 m. spalio pradžioje ir bus baigtas per 12 mėn.

313 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.