Home » Šeimai ir namams » Led bar 4×4 žibintai

Led bar 4×4 žibintai

Led bar 4×4 žibintai

ieškodami geriausių vairavimo 4×4 žibintų variantų, turite į daug ką atsižvelgti. Nuo LED Bar apšvietimo iki 4×4 prožektorių su HID žibintais – daug ką reikia apsvarstyti ir daug ką žinoti. Gerai susipažinkite su svarbiausia informacija, kad galėtumėte apsipirkti protingai.

Kokių tipų yra 4×4 žibintai?

Suprasti tokius terminus kaip liumenai, liuksai ir galingumas yra labai svarbu, kad suprastumėte tikrąjį skirtumą tarp galimų įsigyti apšvietimo tipų.

  • Liumenai reiškia šviesos šaltinio skleidžiamos matomos šviesos kiekį.
  • Liuksai yra šviesos intensyvumo matavimo vienetas. 1 liuksas atitinka 1 liuksą kvadratiniame metre.

Galingumas reiškia sunaudojamos elektros energijos kiekį vatais (energijos suvartojimo normą).

Lyginant šviestuvus svarbu prisiminti, kad didesnis galingumas ar liumenai nėra lygūs kokybiškesnei ir galingesnei šviesai.

Halogeninės lempos

Iš visų galimų 4×4 žibintų tipų halogeniniai žibintai yra mažiausiai efektyvūs. Halogeniniai žibintai veikia panašiai kaip buitinės kaitrinės lemputės.

Tačiau skirtumas tas, kad halogeninėse lempose naudojamos halogeninės dujos, kurios padidina šviesos srautą ir pačios lemputės tarnavimo laiką.

Halogeninės lemputės būna įvairaus galingumo, o didesnio galingumo lemputės skleidžia ryškesnę šviesą, tačiau vartoja daugiau srovės. Dauguma keturių bėgių vairuotojų dažniausiai renkasi 55 vatų arba 100 vatų lemputes.

Šviesos diodų žibintai

4×4 LED žibintai yra fantastiškas pasirinkimas bet kokiam keturračiui dėl savo puikių eksploatacinių savybių ir prieinamos kainos. LED bar žibintai sunaudoja gerokai mažiau energijos nei halogeniniai žibintai, pasižymi neįtikėtinu patvarumu ir mažesniu atspindžių kiekiu, todėl yra pagrindiniai pretendentai į geriausius 4×4 žibintus.

Be to, LED vairavimo žibintai yra labai ilgaamžiai – vidutinė šviesos trukmė yra apie 50 000 valandų. Tikėtina, kad jūsų 4×4 LED žibintai pergyvens jūsų transporto priemonę!

HID žibintai

Didelio intensyvumo išlydžio žibintai (geriau žinomi kaip HID) skiriasi tiek nuo halogeninių, tiek nuo LED žibintų.

HID veikia naudojant inertines tauriąsias dujas lemputės viduje, kurios įkraunamos elektronais ir sukuria šviesos lanką. HID šviesos srautas yra 2,5 karto didesnis nei halogeninės lemputės.

HID lempos yra pigesnės už LED lemputes ir suvartoja gerokai mažiau energijos nei halogeninės lemputės. Trūkumas tas, kad HID žibintai nenaudoja žemos įtampos nuolatinės srovės maitinimo. Vietoj to, kad jos tinkamai veiktų, joms reikia uždegiklio ir balastinio įtaiso.

Dauguma šiuolaikinių HID žibintų yra iš anksto įmontuoti jų korpuse, tačiau kai kuriems gali reikėti išoriškai įrengtų uždegiklių ir balastinių įtaisų.

Kokio dydžio jums reikia?

Nesvarbu, ar montuojate 4×4 Led bar šviesų juostą, ar 4×4 prožektorius, jūsų dydis priklauso nuo konkrečios transporto priemonės markės ir modelio.

Prieš pirkdami būtinai atidžiai pasidomėkite dydžio specifikacijomis, elektros reikalavimais ir tuo, ar žibintai tiekiami su laikikliu ir montavimo įranga. Jei nesate tikri, kokio dydžio žibintų jums gali prireikti, pasitarkite su 4×4 specialistu.

Reklama

103 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.