Home » Šeimai ir namams » Nagų priežiūros patarimai ir priemonės

Nagų priežiūros patarimai ir priemonės

Nagų priežiūros patarimai ir priemonės

Nagai yra svarbi rankų dalis, todėl būtina tinkamai jais rūpintis. Švarūs ir sveiki nagai ne tik puošia rankas, bet ir apsaugo nuo daugelio mikrobų ir bakterijų sukeliamų sveikatos problemų.

Lūžinėjantys nagai yra labai dažna problema, kurią dažniausiai lemia geležies trūkumas. Geležies reikia vartoti pakankamai. Maisto produktai, kuriuose gausu geležies, yra kepenys, liesa raudona mėsa, jūros gėrybės, pupelės, sojos pupelės, lęšiai, neskaldyti grūdai, špinatai, ropės, tofu, daržovės, šparagai, petražolės, krienai, vištiena ir kalakutiena, riešutai, juodoji melasa, kiaušinių tryniai, džiovinti vaisiai, pavyzdžiui, džiovintos slyvos, razinos, datulės ir abrikosai.

Yra daug daugiau naminių priemonių ir naudingų patarimų nagų priežiūrai. Šiame straipsnyje aptarsime keletą paprastų natūralių nagų priežiūros patarimų ir priemonių tokių nagų priauginimo įrenginiai ir kiti.

Nagų priauginimo patarimai

1. Į puodelį vandens įpilkite valgomąjį šaukštą citrinos sulčių ir kelias minutes pamirkykite nagus šiame tirpale. Dabar nuplaukite juos šiltu vandeniu ir patepkite drėkinamuoju kremu. Tai naudingas patarimas, kaip pašalinti dėmes nuo nagų.

2. Dar vienas naudingas patarimas – masažuoti nagus citrinos sultyse pamirkyta vata ir po kelių minučių nuplauti. Reguliariai naudojant šią priemonę, jūsų nagai taps stiprūs ir blizgantys.

3. Alyvuogių aliejus yra viena iš plačiai naudojamų naminių grožio priemonių. Kad nagai būtų gražūs ir blizgantys, labai naudinga kasdien naudoti alyvuogių aliejų.

4. Burokėliuose gausu kalcio ir vitamino D. Kasdien vartojant burokėlius nagai taps gražūs. Taip pat įtraukite kitų kalcio turtingų maisto produktų, pavyzdžiui, pieno.

5. Mirkykite nagus šiltame garstyčių aliejuje 8-10 minučių. Dabar palaipsniui juos patrinkite, kad kraujotaka būtų normali. Tai reikėtų daryti kasdien, kad nagai būtų sveiki ir stiprūs.

6. Ilgai nemirkykite nagų jokiame stipriai šarminiame tirpale. Tai jiems pakenks.

7. Saugokite nagus nuo dažų, nes jie įgauna dažų spalvą.

8. Venkite tabako, nes rūkančiųjų tabaką nagai keičia spalvą.

9. Nuolatinis rankų mirkymas ploviklio tirpale gali sukelti dirginimą, kuris gali sukelti lėtinę nagų infekciją.

10. Vasarą mūvėkite medvilnines pirštines, kad sugertų prakaitą. Tai padės išvengti infekcijos.

11. Kojų nagus kirpkite tiesiai, o ne kreivai. Dėl neteisingo nagų kirpimo, pėdų traumų ir netinkamai pritaikytos avalynės maži kojų nagų fragmentai gali atsiskirti kraštuose ir įaugti į odą.

12. Pakaitomis 15-20 minučių panardinkite nagus į šiltą alyvuogių aliejų. Tai naudingas patarimas minkštiems nagams sukietinti.

158 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.