Home » Šeimai ir namams » 10 maloniai stebinančių Miele kavos aparatų funkcijų: kaip jas išnaudoti

10 maloniai stebinančių Miele kavos aparatų funkcijų: kaip jas išnaudoti

10 maloniai stebinančių Miele kavos aparatų funkcijų: kaip jas išnaudoti

Dauguma buityje naudojamų prietaisų turi net kelias skirtingas funkcijas. Vieni šias funkcijas puikiai išmano ir jomis naudojasi kiekvieną dieną, kiti dažnai pamiršta arba nežino visų prietaiso galimybių, todėl brangus prietaisas nėra pilnai išnaudojamas. Ne veltui buitinės technikos specialistai, prieš įsigyjant naują prietaisą, rekomenduoja įsitikinti siūlomų funkcijų reikalingumu. Kavos aparatų asortimente taip pat galite rasti daug kavos ruošimo prietaisų su skirtingomis programomis ir funkcijomis. Vieni moderniausių – Miele kavos aparatai. Išnaudojant visas šių aparatų funkcijas tikrai nustebsite, kokį poveikį kavai turi skirtingi nustatymai. Tad susipažinkime su jais.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: pexels.com

1. Dvi kavos vienu metu

Kai kava mėgaujamasi dviese, kavos aparatas galintis paruošti kelias kavas vienu metu tampa tikru atradimu. Funkcija „OneTouch for Two“ leidžia paruošti du puodelius kavos vos vieno mygtuko paspaudimu. Reikia tik pasirinkti kokio gėrimo norite – juodos, espresso, o gal pieniškos latte? Tai leidžia ne tik greitai mėgautis norimo skonio kavos puodeliu, bet ir daugiau laiko skirti bendravimui.

2. „Aromatic“ sistema

Jeigu vertinate tikrą kavos skonį ir aromatą, turėtumėte žinoti, kad modernūs Miele kavos aparatai turi integruotą „Aromatic“ sistemą, kuri užtikrina, kad kavos pupelės būtų šviežiai malamos kiekvienam kavos puodeliui. Visa tai leidžia išgauti geriausią įmanomą kavos skonį bei kvapą, o po visus namus pasklidęs ypatingas kavos aromatas tikrai vilios ne vieną kavos mėgėją.

3. Patogus ir paprastas valdymas

Miele kavos aparatai yra laikomi itin patogiais įrenginiais. Vienu mygtuko paspaudimu galima paruošti mėgstamą kavos gėrimą be papildomų pastangų. Aiškus ir didelis jutiklinis valdymo ekranas, kuriame pavaizduoti visi gėrimai ir jų pavadinimai leidžia lengvai pasirinkti norimą kavos variantą. Be to, galite lengvai reguliuoti kavos intensyvumą ir taip pasigaminti norimo stiprumo kavą. Kitos pažangios funkcijos, tokios kaip „WiFi Connect“, automatinė pieno sistema, ar integruotas laikmatis irgi nepaliks abejojančių Miele kavos aparatų galimybėmis.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: pexels.com

4. Lengvai prijungiama automatinė pieno sistema

Automatinė pieno sistema leidžia namuose pasigaminti daugelį kavos gėrimų su pienu. Miele kavos aparatai užtikrina, kad išplakta pieno puta bus tobulos kreminės konsistencijos. Be to galite naudoti ne tik įprastą pieną, bet ir augalinės kilmės. Šie eksperimentai tikrai paįvairins įprastos kavos skonį.

Jeigu ieškote komforto, patogi „EasyClick“ pieno sistema lengvai užsifiksuoja kavos aparato priekyje ir taip pat paprastai nusiima. Pieno indas yra pritaikytas laikyti šaldytuve, tad pagaminus kavą, pieno likutį galima padėti į šaldytuvą, kad šis nesugestų. Be viso to, pieno indas yra pagamintas iš aukštos kokybės, lengvai nedūžtančio stiklo, kurį paprasta išvalyti. Tad vargti dėl nepatogaus ar nepraktiško kavos aparato tikrai neteks.

5. Automatizuota priežiūra

Miele kavos aparatus itin lengva prižiūrėti, nes nešvarumų ir kalkių nuosėdų pašalinimu pasirūpina pats kavos aparatas. Pieno vamzdeliai ir virimo įranga yra valoma ir nuriebinama automatiškai, naudojant „AutoClean“ funkciją. Tai užtikrina, kad kavos aparatas po kiekvieno kavos ruošimo liktų švarus. Taip pat nereikia daug laiko skirti kalkių nuosėdų šalinimui – tai automatiškai padaro patentuota „AutoDescale“ funkcija. Tiesa, kiek smulkesnes aparato dalis reikia plauti patiems, tačiau turintiems indaplovę tai bus itin paprasta. Atminkite, kad tik kokybiškas ir reguliarus aparato valymas garantuoja higieną ir puikų kavos skonį.

6. Trys kavos pupelių indai viename kavos aparate

Laisvė rinktis iš skirtingų kavos pupelių suteikia galimybę mėgautis kava paruošta iš būtent tam gėrimui skirtų pupelių. Trijose kavos pupelių talpyklose galima sudėti skirtingų rūšių kavą. Kavai tinkamiausias pupeles galima pasirinkti rankiniu būdu arba automatiškai, atitinkamai užprogramavus kavos aparatą. Ši funkcija ypač naudinga, jeigu šeimos nariai mėgsta skirtingus kavos pupelių mišinius.

Nerimauti dėl susimaišiusių kavos pupelių taip pat neteks. Automatinė kavos valymo sistema pasirūpina, kad sistemoje neliktų kavos likučių iš prieš tai naudoto mišinio. Be to, galite naudoti ir jau sumaltą kavą – Miele kavos aparatai turi tam specialiai sukurtą talpą. Taip galėsite eksperimentuoti ne tik su skirtingos rūšies kavos pupelėmis, bet ir jau sumaltos kavos mišiniais.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: pexels.com

7. Automatinis puodelio aukščio nustatymas

Prieš kavos gaminimą, funkcija „CupSensor“ automatiškai nustato, kokio aukščio puodelį naudojate ir pagal tai sureguliuoja snapelio aukštį. Žemiausias puodelio aukštis gali būti 4 cm, o aukščiausias – 16,5 cm. Ši funkcija padeda palaikyti švarą, nes apsaugo nuo kavos taškymosi pro puodelio kraštus. Be to, reguliuojamas aukštis leidžia kavą darytis tiek į specialius kavos indus, tiek į termosus. Tad tikrai neliksite be kavos šaltą rudens rytą.

8. Kavos aparatai sujungti su išmaniais telefonais

Kai kurie Miele kavos aparatai turi funkciją „WiFi Connect“, kuri leidžia prijungti kavos aparato valdymą prie išmanaus telefono. Norint naudoti šią funkciją reikia parsisiųsti Miele programėlę, kuri prieinama tiek Android, tiek iOS vartotojams ir ją prijungti prie kavos virimo aparato. Ši inovatyvi sistema leidžia kavą pasigaminti nuotoliniu būdu gulint lovoje ar esant kitame kambaryje. Tiesa, nepamirškite prieš tai padėti kavos puodelį. Kitu atveju jūsų kava tiesiog išbėgs į tirščių saugojimo talpą.

9. Asmeniniai vartotojų profiliai

Asmeninių kavos profilių funkcija sukurta tam, kad patenkintų individualius kavos mėgėjų poreikius. Miele kavos aparatai gali išsaugoti iki 10 skirtingų vartotojų profilių. Ši funkcija leidžia nustatyti ir išsaugoti visus mėgstamos kavos parametrus: maltos kavos kiekį, vandens temperatūrą, vandens ir pieno kiekį. Tai patogu jeigu šeimos nariai arba draugai mėgsta skirtingo stiprumo kavos gėrimus arba nori naudoti skirtingo dydžio kavos puodelius.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: pexels.com

10. Užraktas nuo vaikų

Užraktas nuo vaikų aktualus tiems vartotojams, kurie augina mažuosius smalsuolius. Tai padeda apsisaugoti nuo skaudžių nudegimo nelaimių. Tiesa, įsigijus naują Miele kavos aparatą ši sistema gali būti neįjungta, tad nepamirškite patikrinti nustatymų.

Funkcijos, kurios neliks nepanaudotos

Miele kavos aparatai tikras šių dienų šedevras. Išskirtiniai sistemų sprendimai, išmanus valdymas, skirtingos kavos gaminimo funkcijos ne tik palengvina gyvenimą, suteikia jam daugiau komforto, bet ir leidžia atsipūsti mėgaujantis greitai paruošiama, tobulo skonio kava neišėjus iš namų. Turbūt tai vienas iš modernių buitinių prietaisų, kurių funkcijos neliks nepanaudotos.

Reklama

137 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.