Home » Gallery » Pramogos » Vyno gamintojai Anykščiams padovanojo Obelų alėją

Vyno gamintojai Anykščiams padovanojo Obelų alėją

Vyno gamintojai Anykščiams padovanojo Obelų alėją

Obelų gatvėje Anykščiuose nuo praėjusio šeštadienio žaliuoja dar daugiau vaismedžių – „Anykščių vyno“ kolektyvas pasodino daugiau nei pusšimtį įvairių rūšių obelų.

Anykščių vyno“ gamykla, valdoma AB „MV GROUP Production“, yra viena seniausių vyno gamintojų Lietuvoj šiais metais mini 95-ąjį gimtadienį. Originalią dovaną gamybininkai dovanojo kaip neatsiejamą miesto simbolį.

„Anykščių vyno“ gamybos vadovė Liubovė Rebiatnikova pabrėžė, kad veikdama beveik ištisą amžių, gamykla tapo Anykščių miesto dalimi. „Sulaukus jubiliejaus pirmiausiai ir norisi atsigręžti į savą kraštą bei jo gyventojus. Anykščiai – miestas, kurio žmonės ne tik palaiko ir skatina mūsų veiklą, bet ir patys puoselėja „Anykščių vyno“ gamyklą ir kuria mūsų produktus. Įteikdami šią dovaną ne tik sukursime dar jaukesnį miesto vaizdą, bet ir pratęsime tradiciją – juk  kadaise „Anykščių vyną“ įkūręs Balys Karazija taip pat pasirūpino, kad visame Anykščių regione imtų žaliuoti sodai“, – sakė L. Rebiatnikova.

Čia gaminami natūralus vynai, spaudžiamos sultys iš vietinių vaisių ir uogų. Vienas populiariausių vynų yra autentiškas ir laiko patikrintas obuolių vynas. Kiekvieną rudenį obuolių derlių ūkininkai suveža iš visos Lietuvos.

Gamykla praėjusiais metais supirko 16 tūkst. tonų obuolių iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių.  

„Utenos apskrities žinių“ inf.

102 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.