Home » Šeimai ir namams » Kokius langus pasirinkti savo namams?

Kokius langus pasirinkti savo namams?

Kokius langus pasirinkti savo namams?

Langas namuose yra svarbus atributas, dėl to jis turi būti atitinkantis kiekvieno poreikius. Šiandien matome įvairiausių statybos sprendimų, todėl drąsiai laužome standartą su jumis! Klientams siūlome nestandartinius langus, tinkančius bet kokio tipo pastatams ir interjero dizainui. Galite pasirinkti unikalių formų langus iš skirtingų dizainų, spalvų derinių ir individualių dekoratyvinių stiklo elementų. Mūsų galimybių riba – jūsų vaizduotės pabaiga!

Neprilygstama estetika yra pagrindinis dalykas, dėl ko žmonės yra linkę eksperimentuoti. Nestandartiniai langai atrodo tikrai įspūdingai. Dar daugiau elegancijos pridedama, nes jų gamybai naudojame medieną, kuri susijusi su amžinuoju klasikos grožiu, užsakyti galite čia.

Langų dekoravimas yra labai sunki veikla, nes reikia galvoti apie tiek daug naujų dalykų!

Langų forma ir dydis čia nėra paskutinis vaidmuo. Tipiškame bute ar name lubos ir langai yra standartiniai, nesunku iš salono išsirinkti jau pasiūtas užuolaidas ir jas siūti pagal užsakymą. O sename name, įmantriame projekte, kurį įsivaizdavo architektas, per tokį atsilikimą kilo daug rūpesčių.

Bet koks langas gali pritraukti dėmesį patraukliai papuoštas panaudojant įvairius audinius, aksesuarus, originalius karnizus. Jei lango forma ar dydis nėra standartinis, jis gali tapti patalpų kompozicijos centru, net jei jo forma iš pradžių neatrodo itin dailiai. Tiesa, norint galvoti, kaip ją suformuoti, reikia šiek tiek mąstyti. Nestandartinių langų dizaino niuansai apima karnizo ir užuolaidų modelių pasirinkimą.

O būtent kokie langai yra nestandartiniai?

Tai apima bet kokio nestandartinio dydžio ir formos arkinių langų bei ovalių, apvalių, trikampių originalių langų, erkerių konstrukciją.

Arkiniai langai yra bene labiausiai paplitęs nestandartinis langų tipas. Jis atrodo elegantiškas ir suteikia interjerui rafinuotą ir prašmatnią išvaizdą. Tačiau tiesios užuolaidos ant horizontalaus karnizo netinka tokiems langams, ir gaila paslėpti gražias langų linijas po užuolaidomis. Karnizas turi būti ypatingas, atkartojantis lango varčios formą. Šis karnizas gaminamas pagal specialų užsakymą.

Apvalūs langai

Mansardiniai langai dažniausiai montuojami palėpėje, jie prideda namui natūralios šviesos. Tokie langai paprastai yra nedideli ir sumontuoti ant stogo. Net jei jūsų palėpės langai „žiūri tiesiai į dangų“, tai nėra pasiteisinimas jų nepuošti. Užuolaidos montuojamos ant tokių langų mažiausiai dviejose vietose – iš viršaus ir apačios. Palėpės langai dažniausiai geometriškai pakartoja stogo nuolydžio liniją. Dėl tam tikro nuolydžio kampo tokiems langams reikia specialių užuolaidų ir žaliuzių, sumontuotų ant stiklo specialių tvirtinimo elementų pagalba. Kartais pakabinamas papildomas karnizas, kuris atlieka sukabinimo funkciją.

Erkeris yra išlenkta lango konstrukcija, sudaryta iš kelių stačiakampių rėmų, kurie ne tik puošia kambarį ir prideda šviesos, bet ir vizualiai didina erdvę, kuriant bendrą vidaus ir lauko erdvių efektą.

Nestandartiniai arkiniai langai

Vonios kambarys su langais priešais kitą namą

Vonios kambario langai yra ne tik gražūs, bet ir natūralios šviesos šaltinis (dienos metu nedeginti šviesų taip pat yra ekonomiška). Tačiau, jei judėjimą vonios kambaryje galima stebėti iš gretimo namo, jį reikia uždengti. Sunkių audinių užuolaidos netinka vonios kambariams. Geriausia naudoti minkštą musliną ar kitus lengvus audinius ir juo uždengti langus. Žinoma, lengviausias būdas yra sumontuoti žaliuzes arba užuolaidas. Užuolaidas galima kabinti kaip svetainėje, skirtas naudoti dieną ir naktį, ant to paties karnizo.

Reklama

140 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.