Home » Sveikata » Kokios sanatorijos yra geriausios Lietuvoje?

Kokios sanatorijos yra geriausios Lietuvoje?

Kokios sanatorijos yra geriausios Lietuvoje?

Sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas, todėl ją rūpintis reikia kiekvieną dieną. Tiesa, dažnai šį faktorių pamirštame, o savo kūną nuolat aliname netinkama mityba, nuolat pasyvia veikla, o ką jau kalbėti apie stresą, nerimą bei kitus reiškinius, kurie silpnina mūsų kūnus. Tam, kad bent šiek tiek leisti atsigauti savo kūnui ir sielai, rekomenduojama rinktis sanatorijos poilsį, kuris užtikrins efektyvų poilsį. Bet kaip išsirinkti iš tokios gausos?

„Eglės“ sanatorija Birštone

Birštonas yra laikomas vienu iš miestų, kuriame galima rasti gausybe sanatorijų. Viena iš jų yra sanatorija Eglė, kuri yra laikoma tokia vieta, kurioje yra naudojamos gilios gydymo tradicijos. Čia yra teikiamos reabilitacijos, gydymo paslaugos, veikia gydomojo purvo bei mineralinio vandens gydyklos. Sanatorijoje dirba savo srities profesionalai, todėl jūs būsite patikimose rankose. Eglės sanatorijoje yra teikiama daugiau nei 100 įvairiausių gydymo procedūrų, kurios padeda atgaivinti jūsų kūną ir sielą. Yra teikiamos kineziterapijos, purvo, fizioterapijos, psichoterapijos procedūros bei įvairūs masažai. Taip pat joje gali apsilankyti ir tie žmones, kurie turi įvairiausių traumų, nes Eglės sanatorijoje stengiamasi palengvinti ar visai panaikinti turimas pasekmes.

„Energetikas“ sanatorija Šventojoje

Ši Šventojoje esanti sanatorija yra vienas iš didžiausių sveikatingumo centrų visoje Vakarų Lietuvoje. Šis visas centras pradėjo veikti 1986 metais, todėl jame puoselėjamos gilios gydymo tradicijos. Atvykus į šią sanatoriją, jus pasitinka specialistai, kurie įvertinę jūsų būklę paskiria jums individualią procedūrą bei nustato jų trukmę. Energetikos sanatorija yra įsikūrusi labai gražioje vietoje – ją supa pušynas, o visai netoli yra jūra. Visas sveikatingumo centras yra suskirstytas į atskiras zonas, todėl norint patekti iš gyvenamosios vietos į procedūras, reikia pereiti į kitą pastatą. 

„Gradiali“ sanatorija Palangoje

Vienas iš populiariausių kurortinių Lietuvos miestų yra Palanga. Žmonės čia atvyksta dėl tyro oro, pušyno bei žinoma – jūros. Būtent netoli jūros yra įsikūrusi Gradiali sanatorija, kurioje yra laukiami visi tie, kurie nori ne tik kokybiško poilsio, bet ir pasilepinti sveikatingumo procedūromis. Čia galimos atostogos net ir šaltuoju metų sezonu!

Reklama

145 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.