Home » Šeimai ir namams » Kaip pasirinkti TV staliuką?

Kaip pasirinkti TV staliuką?

Kaip pasirinkti TV staliuką?

Šiais laikais televizorius dažnu atveju yra ne tik pagrindinė svetainės įranga, pagrindinis aksesuaras, bet ir pagrindinis reprezentacinės zonos elementas. Tyrimai rodo, kad kiekvienas užėjęs į svečius nebūtinai įsimena, ką buvo apsirengęs šeimininkas, bet būtinai pamato televizorių. Todėl TV staliukai, ant kurių dažniausiais yra įkurdinamas šis svetainės herojus, jokiu būdu nesirinkite atsainiai ir nepirkti pirmo pasitaikiusio.  Laikas sugaištas renkantis TV staliuką atsipirks su kaupu – turėsi harmoningą, išbaigtumo pojūtį erdvei suteikiantį  baldą ir kartu skoningą kambario akcentą. 

Rekomendacijos TV staliukui

Prieš pradedant TV staliuko paieškas, jau turite tiksliai žinoti ko jums iš jo reikės.  Dažnas iš mūsų, norėdamas turėti nuosavą kino teatrą namuose, be televizoriaus turime ir Namų kino sistemą. O tai reiškia, kad, rinkdamiesi TV staliuką, turėsime pagalvoti ir apie garsiakalbių bei grotuvų įkurdinimą. Tam geriausiai tiktų funkcionalūs staliukai, turintys specialius stalčius, lentynas  ir angas laidams paslėpti.

Svarbiausiu kriterijumi renkantis TV staliuką yra televizoriaus ir spintelės dydžių suderinamumas. Ant mažo staliuko įkurdintas didžiulis televizorius atrodys ganėtinai komiškai. Tad neapsirikite.

Taip pat svarbus TV staliuko aukštis. Būtinai įvertinkite ant kokio aukščio baldų sėdėsite žiūrėdami televizorių. Rekomenduojama TV staliuką pasirinkti tokio aukščio, kad apatinė televizoriaus dalis būtų jūsų akių lygyje.

Apsvarstykite ir galimybę įsigyti staliuką ant ratukų. Tokie staliukai suteikia  galimybę lengvai televizorių perkelti ar pasukti, idant žiūrėti būtų patogiau. 

Nepamirškite, kad yra staliukų, kurie turi tam tikrus apribojimus. Jeigu pasirinksite staliuką pagamintą iš plonų drožlių plokščių, būtinai pasidomėkite, kokį didžiausią svorį jis išlaiko. Įprastai jie būna skirti tik mažiems televizoriams.

Na, o  gaminio medžiagiškumas ir spalva – tai tik suderinamumo su jūsų bendru interjeru ir biudžetu klausimas. 

Reklama

119 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.