Home » Gallery » Pramogos » Telefonų priedai: skirtingos rūšys ir paskirtys

Telefonų priedai: skirtingos rūšys ir paskirtys

Telefonų priedai: skirtingos rūšys ir paskirtys

Išmanaus telefono svarba šiuolaikiniame pasaulyje yra neįkainojama. Keliais paspaudimais galime sužinoti orų prognozes, susisiekti su artimaisiais ir sužinoti šviežiausias pasaulio naujienas. Tam, kad telefonas išliktų funkcionalus kuo ilgiau, reikia jį prižiūrėti. Įvairūs priedai telefonui – pagalbinis įrankis tai padaryti. Kokios yra jų rūšys ir paskirtys?

Telefonų dėkliukai

Turėti šį atributą savo išmaniajam yra būtina. Norėdami savo telefoną apsaugoti nuo netikėtų dūžių ir įskilimų turime jį kažkaip apdengti. Tokie priedai telefonui kaip specialūs dėklai ir atlieka šią svarbią funkciją. Skirtingi telefonų modeliai turi skirtingus dėkliukus, tačiau pagrinde vyrauja dvi rūšys. Pirmoji – nugarėlės tipo dėkliukas. Šis pasirinkimas yra labai populiarus, kadangi daugumai žmonių atrodo patogesnis. Tai saugus pasirinkimas tuo atveju, jei dėkliuko medžiaga yra tvirta ir patvari. Venkite plastikinių gaminių, kurie nebus ilgaamžiški, geriau rinkitės silikoninius dėkliukus. Šie yra palyginus lengvi, patogūs uždėti ir ilgai laiko. Antroji rūšis – atverčiamo tipo dėklas. Šis aksesuaras apsaugo ne tik nugarėlę, bet ir ekraną, tačiau daugumai tai labai nekompatiškas variantas. Tokį dėkliuką vertėtų rinktis tuomet, jei trokštate papildomų funkcijų, kurias šis gaminys gali pasiūlyti. Arba tuo atveju, kai telefono ekraną norite papildomai apsaugoti neturėdami stikliuko arba nuo nešvarumų. Tai, už itin žemas kainas kainas galima padaryti užsukus į TavoTel.

Apsauginiai stikliukai

Ekrano apsauga yra be galo svarbi. Nepamirškite, kad telefono ekrano tvarkymas yra ne tik brangus, bet ir ilgai trunkantis procesas. Tam, kad išvengtumėte nemalonių nutikimų, būtinai įsigykite apsauginį stikliuką. Aišku, kad šis sluoksnis bus pažeidžiamas ir jo užsidėjimas nebūtinai reiškia, kad telefoną smarkaus kritimo metu išgelbėsite. Tiesiog papildoma stikliuko suteikiama apsauga “surinks” nedailius įbrėžimus ir uždengs tikrąjį ekraną, kurį taisyti būtų daug komplikuočiau.

Įkrovikliai

Telefono įkroviklis yra būtinas nusilpusiai baterijai įkrauti. Tai, kokį kroviklį rinksitės, priklauso visiškai nuo Jūsų. Greitą įkrovimą siūlantys krovikliai yra vis populiarėjantis pirkinys. Ne veltui, juk tai daiktas, padedantys taupyti laiką skubantiems ur užimtiems žmonėms. Svarbiausia, venkite senų įkroviklių ir laidų, kurie stalčiaus gilumoje guli jau kurį laiką. Netinkamos būklės krovikliai gali pažeisti telefono funkcionalumą. Geriau rinkitės patikimo gamintojo produktus ir nerizikuokite. Belaidžiai įkrovikliai taip pat yra parankus pasirinkimas. Naudodami šią inovaciją galime apsaugoti telefono krovimo lizdus, kuriuos neretai pažeidžiame su įvairiais laidais skubėdami ir pavargę.

Laikikliai

Nors telefono laikiklis neskamba kaip apsauginis priedas, jis tikrai turi tokių savybių. Kalbame nebūtinai apie automobiliuose naudojamus laikiklius, bet ir paprastus, prie išmanaus telefono pritvirtinamus laikiklius. Turėdami tokį aksesuarą galėsite stabiliau pasidėti telefoną žiūrėdami įvairius video. Ką jau kalbėti apie papildomą stabilumą nešiojantis telefoną – juk toks telefono priedas leidžia patogiai laikyti išmanųjį įrenginį ir greičiau pastebėti, kuomet jo nėra šalia.

Reklama

101 Iš viso matė 11 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.