Home » Gallery » Veidai » Šokantiems Zarasų senjorams netrūksta nei parako, nei nuotykių

Šokantiems Zarasų senjorams netrūksta nei parako, nei nuotykių

Šokantiems Zarasų senjorams netrūksta nei parako, nei nuotykių

Daiva ČEPĖNIENĖ

Neretai mūsų visuomenėje senjorams klijuojama gyvenimu besiskundžiančių paniurėlių etiketė. Nors paniurėlių netrūksta ir tarp jaunesnio amžiaus žmonių, bet štai žiūrėdamas į Zarasuose susibūrusio kolektyvo „Atrask paguodą“ narius imi suprasti, kad jiems parako netrūksta. Vyriausiam jų – 85-eri, jauniausias, neseniai gavęs Sodros pažymėjimą, skaičiuoja 65 gyvenimo patirties metus, bet visi kartu jie skleidžia tokį energijos ir geros nuotaikos užtaisą, kad į juos žiūrėdamas ir klausydamas jų pasakojimų nesidžiaugti ir nesišypsoti tiesiog negali.

.

Dirba“ Sodroje ir išeiginių neturi

Šis kolektyvas vienija daugiau nei 20 žmonių, šoka 8 senjorų poros. Visi jie išsilavinę žmonės, įvairių profesijų atstovai – sportininkai, mokytojai, inžinieriai, agronomai ir pan. Šio kolektyvo choreografas – Rimvydas Cikanas. Viena šokių kolektyvo narė, Regina Kupšienė, lengvaatletė, buvusi geriausių Tarybų Sąjungos bėgikų dešimtuke. Kolektyve šoka ir kitas sporto meistras – šaškininkas, buvęs kūno kultūros mokytojas, karinio rengimo vadovas Algirdas Buičenka. Senjorų šokių grupė su pasirodymais važiuoja per Lietuvą, yra ne kartą pasirodę įvairiuose Latvijos miestuose. „Vien jeigu skaičiuoti nuo praėjusios vasaros birželio mėnesio, tai jau dalyvavome bent 6 pasirodymuose kaimyniniuose rajonuose ir 3 kartus Latvijoje. Dalyvaudami pasirodymuose aplankome ir tą kraštą, dalyvaujame ekskursijose, tai labai įdomu. Dabar vėl planuojame vieną išvyką“, – teigė kolektyvo vadovas Valdemaras Skardžius. Klausant jų pasakojimo susidaro įspūdis, kad šie senjorai neturi nė vieno laisvadienio.

<…>

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Utenos apskrities žiniose“

Zarasų senjorų šokių grupės aktyviausių dalyvių grupelė. Centre – vadovas Valdemaras Skardžius, (iš dešinės) Valentina Mazūrienė, Algirdas Buičenka, Elvyra Vainauskienė ir Jevgenija Vingilienė / Daivos Čepėnienės nuotrauka

560 Iš viso matė 12 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Valentina parašė:

    Dėkojame už tai,kad esame pastebėti ir tuom pamaloninti.Zarasų miesto”Ąžuolinio”bendruomenės lopšy gimė projektas “Atrask paguodą”,vadovas Valdemaras Skardžius.Patys stebimės,kad noriai lankom repeticijas,šokam savo bendruomenei,kituose rajonuose,Latvijoj…žodžiu,viskas aprašyta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.