Home » Gallery » Verslas » Aukštos kokybės dėžės pakavimui

Aukštos kokybės dėžės pakavimui

Aukštos kokybės dėžės pakavimui

Reikalingos tvirtos ir išvaizdžios dėžės pakavimui? Jūsų dėmesiui pristatomos kokybiškos dėžės iš gofruoto kartono, leisiančios dar lengviau ir patogiau įgyvendinti įvairius pakavimo poreikius. Visa tai atkeliauja iš profesionalių kartono gaminių gamintojų, kurie gali sukurti kai ką nepaprasto ir išskirtinio pagal individualius gamybos užsakymus. Daugiau apie tai sužinosite tęsdami skaityti šį straipsnį.

Dėžių pakavimui pasirinkimas

Kartoninių dėžių asortimentas tikrai yra labai platus. Tai įvairios skirtingų dydžių, formų ir storių dėžės be dangtelių, su dangteliais ar rankenėlėmis, įvairūs specifinėms pakavimo reikmėms pritaikyti sprendimai. Išsirinkti jas galite pagal savo pakavimo poreikius. Pasitarkite su pakuočių gamintojais, kurie gali rasti Jums tinkamiausius sprendimus priimtina kaina.

Tvirtas gofruotas kartonas

Dėžės pakavimui kuriamos ypatingai tvirtos ir saugios, kad suteiktų patikimą apsaugą viduje gabenamiems daiktams. Dėl gofruoto kartono savybių jos ilgaamžės ir tinkamos naudoti ne vieną kartą, todėl tai aplinkai draugiškas sprendimas. Gofruotas kartonas yra atsparus mechaniniams pažeidimams bei drėgmei, priklausomai nuo sąlygų, dėžė išlieka gražios prekinės išvaizdos ilgą laiką.

Prekyboje rasite šias gofruoto kartono kategorijas:

  • E tipo kartonas (mikro gofruotas kartonas) – tai ypatingai plonas ir švelnus, vos 1,2–1,8 mm storio kartonas, skirtas lengvų ir nedidelių daiktų pakavimui. Šis pasirinkimas yra idealus kuriant mažas dovanų dėžutes;
  • B tipo kartonas – trijų sluoksnių, ganėtinai plonas, apie 3,2 mm kartonas. Naudojamas pakuoti konditerijos gaminius;
  • C tipo kartonas – irgi trijų sluoksnių, tačiau gerokai storesnis ir tvirtesnis, iki 4,5 mm kartonas. Šis kartono tipas naudojamas dažniausiai, todėl rasite labai daug panašaus storio dėžių;
  • BC, BE kartonas – tai pastorintas, net penkių sluoksnių gofruotas kartonas, kurio storis siekia iki maždaug 7 mm. Galimi įvairūs storo gofruoto kartono pasirinkimai pagal specifinius poreikius – dažniausiai sunkiasvoriams, trapiems ar dužiems daiktams, kuriems reikalinga didesnė apsauga.

„Carttara“ dirba tam, kad pateiktų Jums tik aukščiausios kokybės pakavimo pasiūlymus ir įgyvendintų įvairius poreikius. Kreipkitės jau dabar – dėžės pakavimui pristatomos visai nebrangiai ir gera kaina.

Reklama

68 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.