Home » Gallery » Pramogos » Kalėdinės eglės papuoš Utenos miesto aikštes ir mikrorajonus

Kalėdinės eglės papuoš Utenos miesto aikštes ir mikrorajonus

Kalėdinės eglės papuoš Utenos miesto aikštes ir mikrorajonus

Su paskutinėmis lapkričio dienomis vis dažniau pasigirsta kalėdinio klegesio atgarsiai. Visoje Lietuvoje statomos kalėdinės miestų eglės, vis daugiau vitrinų pasipuošia įvairiausiomis lempučių šviesomis. Todėl nenustebkite pamatę ir mūsų miesto aikštėje puošiamą žaliaskarę. Jau greitai ir prie Utenos kultūros centro bus pastatyta pagrindinė miesto eglė. O ji tikrai visus nustebins – pirmą kartą mūsų mieste bus pastatyta ne mums įprasta eglutė, o didelė eglė su metaline kontrukcija, papuošta dekoruotomis šakomis, girliandomis ir žaisliukais. Šalia šios naujos miesto puošmenos stovės didesnės už bet kurį Utenos miesto gyventoją kalėdinių žaislų ir Kalėdų Senelio dovanų maišo dekoracijos. Tačiau dar nepaminėjome, kad ir miesto aikštės eglė pasipuoš švytinčiomis pasagėlėmis ir šalia eglės pastatyta Laimės pasaga. Sako, kad tie, kurie pro ją pereis tris kartus, sugalvoję gražiausius norus, per Kalėdas sulauks stebuklų. O tie, kas norės aplankyti ir kitas miesto egles, suras tris stebuklingas eglaites Aukštakalnio, Smėlio ir Vyturių mikrorajonuose.

O dabar, visi uteniškiai, pasinerkime ir mes į artėjančių Kalėdų šventinį šurmulį ir pasitikime visas šventes su Utenos kultūros centru ir mūsų bičiuliais. Jau greitai pamatysite šventinį kalendorių, kuriame atrasite ne tik Utenos kultūros centro renginius, bet ir Kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, Utenos kraštotyros muziejaus, Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos, Utenos kamerinio teatro ir visada linksmo „Pokšt“ draugų renginius.

Pirmoji šventė:

KALĖDOS UTENOJE…

Gruodžio 5 d. (sekmadienį)

Kultūros centro aikštėje, Aušros g. 49

MIESTO KALĖDŲ EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Kultūros centro automobilių aikštelėje prie Aušros gatvės

11.00–18.00 KALĖDINĖ MUGĖ

LINKSMOS KARUSELĖS IR PRAMOGOS

Kultūros centro aikštėje (Aušros g. 49)

12.00–13.00 Marius Jampolskis

13.00–13.35 KALĖDŲ MIESTELIO ATIDARYMAS

Teatralizuota eisena su UKC Leliūnų skyriaus dainavimo studijos AUŠRA dainelėmis (vad. Aušra Gutauskienė, Edmundas Gutauskas)

13.40–14.40 TEATRIUKAS

14.45–15.45 MIA

15.50–16.50 STANO ir ZVONKUS

17.05–17.30 UGNIES ŠOU

17.30–18.00 Miesto eglės įžiebimo ceremonija su KALĖDŲ SENELIO sveikinimu ir FEJERVERKAIS

Kultūros centro pasakų pievoje prie Aušros gatvės (Aušros g. 49)

12.00–18.00 Kalėdų namelio pasakos ir Kalėdų Senelio paštas, karšta arbata ir susitikimai su Princesėmis, Nykštukais ir kitais pasakų gyventojais!

688 Iš viso matė 24 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.