Home » Gallery » Pramogos » Utenos daugiafunkcis sporto centras virs kalėdiniu miesteliu

Utenos daugiafunkcis sporto centras virs kalėdiniu miesteliu

Utenos daugiafunkcis sporto centras virs kalėdiniu miesteliu

Gruodžio 18 d., šeštadienįUtenos daugiafunkciame sporto centre vyks „Didžioji kalėdinė Utenos mugė“. Ta proga jame susiburs kone 100 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų.

Mugės metu Utenos gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į sporto centrą, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

Šventinę atmosferą kurs per 100 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu.

Didžioji dalis kalėdinės mugės Utenoje dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, imunitetą stiprinantys medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat – rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Į Uteną atvykstantys prekybininkai pristatys ir graikiškus, gruziniškus maisto produktus, paįvairinsiančius šventinį stalą.

„Didžioji kalėdinė Utenos mugė“ vyks gruodžio 18 d., šeštadienį, nuo 10 iki 16 val. Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti Galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi.

Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į mugę nevykti. Saugokime vieni kitus!

1727 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.