Home » Šeimai ir namams » Kuriame industrinį interjerą: akcentai 5 namų zonoms

Kuriame industrinį interjerą: akcentai 5 namų zonoms

Kuriame industrinį interjerą: akcentai 5 namų zonoms

Industrinio stiliaus interjeras – santykinai vienas naujausių interjero stilių, itin išpopuliarėjęs įžengus į 2000-uosius metus. Tai skandinaviško, minimalistinio ir modernaus stilių atmaina, kuri akcentuoja paprastumą, natūralumą ir erdvumą. Originaliais ir drąsiais sprendimais pasižymintis industrinis stilius suteikia itin daug laisvės kūrybai. Žinoma, šiandien itin daug dėmesio skiriama funkcijoms ir sumaniam baldų bei detalių pasirinkimui. Tad peržvelkime, kaip jį kurti 5-iose skirtingose namų zonose.

1. Miegamasis

Kaip ir visame interjere, taip ir poilsio erdvėje dominuoja dideli, kokybiškų medžiagų baldai. Todėl verta rinktis dvigulę, medžio ar metalo rėmo lovą. Žinoma, industrinis miegamasis neįsivaizduojamas be masyvios, medinės spintos drabužiams laikyti. Domina kokybiški, industrinį braižą papildysiantys baldai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose? Internetinė baldų parduotuvė Magresbaldai.lt siūlo platų gaminių asortimentą, kurį galite apžiūrėti ir pačiuose baldų salonuose.

2. Virtuvė

Industriniame stiliuje nesunku įžvelgti medžiagų įvairovę – medis dera su metalu, betonas su stiklu. Eklektiškame industriniame interjere dera, pavyzdžiui, grubių plytų siena ir šilko staltiesės. Todėl valgomojo erdvėje puikiai tiks didelis, nenugludintas betono arba medžio tekstūros valgomojo stalas su skirtingų spalvų ar net tekstūrų kėdėmis. Žinoma, mėgstantiems organišką, skandinavišką liniją galima rinktis ramius, bet būtinai išraiškingus derinius.

3. Svetainė

Kadangi šis stilius pasižymi didele erdve, svetainės zonoje idealiu pasirinkimu tampa itin erdvus ir žemas kampas. Prie jo puikiai tinka mediniai kavos staliukai su metalinėmis kojelėmis. Pagrindinėje namų zonoje populiarios kontrastingos, bet ne pernelyg ryškios spalvos: tamsiai žalia, mėlyna ir garstyčių.

4. Vonios kambarys

Industrinio stiliaus vonios apdailai reikėtų rinktis ne tik įprastas plyteles, bet ir betoną, medžio plokštes. Norite derinti kelias kontrastingas medžiagas? Betonu dengtame vonios kambaryje puikiai derės medžio spintelės ir metalo lentynos. Taip pat, vietoje tradicinių, galima rinktis juodos spalvos dušo kabinas, maišytuvus ir kitus elementus.

5. Vaikų kambarys

Įrenginėjant industrinio stiliaus vaikų kambarį, svarbiausia pagalvoti, kaip sukurti vaikui patogią ir žaismingą erdvę. Šioje namų zonoje puikiai tinka dviaukštės lovos, kurios palieka pakankamai vietos kūrybinei erdvei. Erdvus rašomasis stalas padės be trikdžių susikaupti ir užsiimti mėgstamu hobiu.

Apžvelgę industrinio stiliaus namų zonas, galime išskirti kelis esminius bruožus: netobulumas, autentiškos medžiagos ir išskirtinumas. Netikėti, bet harmoningi medžiagų bei spalvų deriniai garantuoja pusiausvyrą ir sukuria įstabius derinius. Panašu, kad šis stilius idealiai tinka tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti ir pasinerti į kūrybą.

Reklama

77 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.