Home » Nelaimės » Šventinį savaitgalis pleškėjo vagonėliai, konteineriai, mėsos rūkykla

Šventinį savaitgalis pleškėjo vagonėliai, konteineriai, mėsos rūkykla

Šventinį savaitgalis pleškėjo vagonėliai, konteineriai, mėsos rūkykla

Šventinį savaitgalį, gruodžio 31 – sausio 2 d., šalies ugniagesiai gelbėtojai gesino 121 gaisrą ir atliko 104 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu buvo traumuoti du žmonės.Naujųjų metų naktį šalies ugniagesiai gelbėtojai 50 kartų vyko gesinti degančių šiukšlių, šiukšlių konteinerių, fejerverkų likučių ir kt.

Naujametinę naktį liepsnojo požeminiai šiukšlių konteineriai Visagine.

Daugiau nuostolių padarė naktį kilęs gaisras Daugailiuose, Didžiojoje g. esančiame ūkiniame patate.

Atvykus ugniagesiams, liepsnos buvo išplitusios po visą medinį, šiferiu dengtą pastatą ir visiškai jį sunaikino. Įvykis tiriamas

Sausio 1 d. paryčiais Zarasuose degė automobilis, stovintis šalia šalia nuomojamo namo. Gaisro metu sudegė detalės, trūko stiklo paketai. Įvykis tiriamas

Įdienojus, apie 13.16 val. Zarasų rajone, Maršoniškių kaime, atvira liepsna degė statybininkų vagonėlis. Gaisro metu jis sudegė.

Sausio pradžia buvo nerami ir Molėtų rajone. Sausio 1 d. popietę gaisras kilo Alantos miestelyje esančio mėsos perdirbimo cecho rūkykloje. Mėsos rūkykla sujungta su cechu. Apdegė ir aprūko medinis karkasas, perdanga, apšiltinimo medžiaga iš lauko pusės. Buvo nuardyta 18 kv. m stogo. Apdegė elektros laidai prie rūkyklos.

Parengta pagal PAGD inf.

172 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.