Home » Šeimai ir namams » Norite namų, kuriuose mažiau dulkių? 3 sumanūs sprendimai

Norite namų, kuriuose mažiau dulkių? 3 sumanūs sprendimai

Norite namų, kuriuose mažiau dulkių? 3 sumanūs sprendimai

Erzina namuose besikaupiančios dulkės? Jų atsiradimo priežasčių daug – daiktų gausa, specifiniai audiniai interjere, baldų dizaino subtilybės, galiausiai, namų vėdinimo sistema. Aišku viena – ko gero, dulkių visiškai išvengti nepavyks, tačiau žymiai sumažinti jų kiekį tikrai įmanoma. Apžvelkime 3 efektyvius sprendimus, kuriuos galite įgyvendinti paprastai ir greitai.

1. Efektyvi apsauga nuo iš lauko atpučiamų dulkių ir žiedadulkių

Ar pastebėjote, kad dulkių kamuoliukai ant grindų dangos, baldų, palangių ir langų rėmų kur kas dažniau atsiranda šiltuoju metų laiku? Taip yra todėl, kad pavasarį ir vasarą dauguma atveriame langus ir įsileidžiame gaivaus oro gūsį. O su juo – žiedadulkes, museles, statybų dulkes. Jei norite sustabdyti iš lauko į namus patenkančias daleles, tiesiog įsigykite tinklelį nuo vabzdžių. Tikrai taip, inovatyvus, patogus tinklelis nuo uodų su magnetukais neblokuoja šviesos ir efektyviai sulaiko lapus, kenkėjus, žiedadulkes.

2. Inovatyvios valymo technologijos

Antrasis žingsnis – inovatyvios namų valymo technologijos. Puikus pavyzdys būtų siurbliai-robotai ar automatizuoti langų valymo prietaisai. Tačiau tikrai nebūtina investuoti į naujus, automatizuotus įrenginius. Galima tiesiog pasidomėti šiuolaikinėmis, apsauginį sluoksnį ant paviršių sukuriančiomis valymo priemonėmis, geriau nešvarumus „surenkančiomis“ šluostėmis, šluotomis ir siurblių antgaliais.

3. Stilingi daiktų sandėliavimo sprendimai

Svarstant, kaip išvengti dulkių kaupimosi, reikėtų pagalvoti ir apie sumanius daiktų sandėliavimo sprendimus. Šiuolaikiniame minimalistiniame interjere dažnas vengia didesnio kiekio baldų – spintų, spintelių, lentynų. Vis dėlto, jei turite daug daiktų, būtent šios interjero detalės padės palaikyti švarą tiek dulkių mažinimo prasme, tiek vizualiai. Interjero dizaineriai ragina išnaudoti ne tik grindų plotą, bet ir sienas, kurti atvirų ir uždarų lentynų kompozicijas.

Šiandien vienas esminių modernių namų kriterijų – stiliaus ir funkcijų darna. Panašu, kad kurdami patogias kasdien ir novatoriškomis funkcijomis praturtintas erdves, natūraliai pašalinsite ir kitas erzinančias problemas. Viena jų – dulkių gausa.

reklama

93 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.