Home » Gallery » Verslas » Kaip spręsti SEO problemas siekiant pagerinti svetainę?

Kaip spręsti SEO problemas siekiant pagerinti svetainę?

Kaip spręsti SEO problemas siekiant pagerinti svetainę?

Paieškos variklio optimizavimas, arba kitaip SEO, svarbus turint bet kokią interneto svetainę. Jis leidžia pasiekti aukštesnes pozicijas „Google“ bei kitų paieškos sistemų rezultatuose, padidinti savo prekių ženklo matomumą ir pritraukti daugiau lankytojų. Tačiau pirmiausia tam reikalinga strategija, kaip veiksmingai spręsti SEO problemas. Apie tai, turėdami mintyje populiariausią paieškos variklį „Google“, dabar plačiau ir pakalbėsime.

Šlamšto srauto atsikratymas

Šlamšto srautas – tai robotų ar kitų nepageidaujamų šaltinių, siunčiančių srautą į jūsų svetainę, darbas. Nors paprastai jis nėra žalingas pačiai svetainei, toks srautas iškreipia jūsų duomenis, siųsdamas periodinius lankytojų šuolius, kas gali neigiamai paveikti paieškos reitingus. Siekdami išspręsti tokią problemą, galite apsilankyti „Google Analytics“ puslapio administratoriaus skirtuke ir suaktyvinti robotų filtravimo funkciją. Nors tokiu būdu ir nepanaikinsite ankstesnės šlamšto srauto įtakos paieškos rezultatams, pasirūpinsite, kad jos nebūtų ateityje.

Atgalinių nuorodų analizė

Aukštos kokybės atgalinės nuorodos suteikia svetainei svarbos ir aktualumo. Todėl „Google“ ją vertina kaip patikimą ir suteikia aukštesnį reitingą. Tai, be abejonės, labai naudinga SEO atžvilgiu. Ir priešingai: toksiškos atgalinės nuorodos gali pakenkti svetainės reitingams „Google“ paieškos rezultatuose. Išsamiai atgalinių nuorodų analizei atlikti galima naudoti tokius įrankius kaip „Ahrefs“ „Site Explorer“, „SEMrush“ „Backlink Audit“ ar „Moz“ „Link Explorer“.

Svetainės greičio stebėjimas

Greitas svetainės įkėlimas ypač svarbus naudojantis mobiliaisiais telefonais. Todėl būtina ją optimizuoti tokiems įrenginiams. Identifikuoti svetainės greičio ir kitas paieškos reitingams įtakos turinčias problemas padeda specialus SEO įrankis. Jis pateikia aiškias analizės ataskaitas apie svetainę. Įgyvendinus jose esančias rekomendacijas galima pagerinti ne tik svetainės pozicijas „Google“ paieškos rezultatuose, bet ir jos lankytojų patirtį.

Siekiant išspręsti greičio problemas, svarbu atsižvelgti į svetainėje naudojamą kodą, joje esančių paveikslėlių dydį, HTTP užklausų kiekį ir visus kitus aspektus, galinčius sulėtinti puslapių įkėlimo greitį. Įtakos jam gali turėti ir hostingas. Todėl svarbu pasirinkti reikiamus resursus suteikiantį jo planą. Tai galite padaryti jau dabar paspaudę ant aukščiau pateiktos nuorodos. Be to, užsisakydami daug vietos serveryje suteikiančius hostingo planus, SEO įrankį gausite nemokamai.

Pasikartojančio turinio vengimas

Pasikartojantis turinys (dublikatas) – tai turinio blokai, kurie yra visiškai identiški vienas kitam arba labai panašūs. Tai klaidina „Google“ paieškos sistemą ir verčia ją pasirinkti, kuris iš puslapių turėtų atsidurti aukštesnėse pozicijose. Nepriklausomai nuo to, kas sukūrė turinį, yra didelė tikimybė, kad pirminis puslapis nebus pasirinktas geriausioms pozicijoms. Todėl „Google“ paieškos rezultatuose jis bus rodomas žemiau nei dublikatas. Lengvai nustatyti pasikartojantį turinį galite naudodamiesi anksčiau aptartu SEO įrankiu.

Kaip jau tikriausiai spėjote suprasti, SEO optimizavimas svarbus ne tik svetainės reitingams „Google“ paieškos rezultatuose, bet ir jos naudotojo patirčiai. Taigi atsižvelkite į aukščiau pateiktus patarimus ir pasirūpinkite, kad ji būtų kuo geresnė.

reklama

86 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.